Bezúčelová půjčka

Pokud si chceme koupit dům, zvolíme hypotéku. Pokud chceme koupit auto, využijeme leasing. Pokud ale chceme peníze na různé účely, které nechceme dokládat, je ideální volbou bezúčelová půjčka. Právě ta je možností, jak si může půjčit opravdu téměř každý, a to bez nutnosti dříve nebo později dokládat to, na co budou konkrétní peníze využity. To vše je čistě v rukou vás samotných, tedy žadatelů o konkrétní částku.

Hotovostní i bezhotovostní půjčka

Jako žadatelé máte samozřejmě možnost vybrat si zde dvou hlavních variant, kterými jsou jak půjčka hotovostní, tak i bezhotovostní. V případě první varianty, kterou nebankovní společnost Provident nabízí, můžete získat peníze do 48 hodin, a to z rukou obchodního zástupce, který vás navštíví doma a přiveze i smlouvu a další nezbytné dokumenty. Podobný postup je i v případě bezhotovostního úvěru, na který je však nutné čekat, a to až 13 kalendářních dní. V obou případech má ale bezúčelová půjčka pozitivum v tom, že není třeba kamkoliv chodit a vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova.

provident půjčka pro každého

Jednoduché podmínky získání

Ona neúčelovost půjčky ale není jedinou výhodou, se kterou Provident v rámci svého úvěrového produktu přichází. Tím druhým pozitivem je totiž fakt, že k získání peněz plně stačí plnoletost, doklady totožnosti a také příjem ze zaměstnání, nebo z podnikání. To znamená, že se nemusí bát třeba ani ti žadatelé, kteří jsou uvedeni jak v bankovních, tak i v nebankovních registrech. Vše probíhá v rámci jasně daných standardů, na kterých si bezúčelová půjčka Provident zakládá a které souvisejí s nulovými poplatky předem, ale třeba i přehledností dané smlouvy.

Kolik si lze půjčit

Co určitě pozitivně překvapí, to jsou také částky, o které si lze v tomto směru požádat. Ty se pohybují v rozmezí 4 000 – 80 000 Kč a jsou kombinovatelné s termínem splatnosti, který je možno zvolit ze tří variant, a to 45, 60 a 100 týdnů.

Chci půjčit
[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od