Etický kodex

Jako zprostředkovatel žádostí o nebankovní půjčky ctíme etické zásady zodpovědného úvěrování a proto nabízíme zprostředkování pouze u společnosti které jsou etické jako například Provident. Přesto budeme rádi, když dříve než si zažádáte o půjčku přečtete naše etické doporučení

Zvažte zda je půjčka opravdu nutná

Web CeskePenize.cz Vám rád zprostředkuje žádost o nebankovní úvěr, který vám pomůže vyřešit náhlou finanční událost. Nicméně, zvažte zda úvěr skutečně poslouží k vyřešení Vašeho problému či naopak pouze jeho řešení oddálí. Je nanejvýše důležité spočítat si, zda budete mít na splátky a zda by nebyla vhodnější jiná cesta k řešení Vašich problémů.  Proto dbejte na tyto skutečnosti

  • Nežádejte více než jste schopni splatit z další výplaty
  • Neberte si půjčky od více společností
  • Když zjistíte že nejste schopni platit, komunikujte s věřitelem

Transparentnost nákladů

Společnosti které máme v naší nabídce nabízí úplné a přesné vyčíslení nákladů spojených s půjčkou včetně výše úroků a RPSN dle příslušných právních předpisů, zejména dle zákona č. 145/2010 Sb. o spotřebitelském úvěru a o změně některých zákonů. Podrobnosti o konkrétních nákladech Vám sdělí poskytovatel úvěru.

Důsledky nesplácení

Každý náš poskytovatel jako seriózní finanční společnost řeší nesplácení splátek pomocí vlastních pravidel v souladu s legislativou. Přesné informace o splátkách a důsledcích v případě nesplácení, naleznete vždy u poskytovatele půjčky. Seznamte se s nimi dříve než zažádáte o půjčku.

Respektujeme Vaše soukromí

Dodržujeme všechny příslušné právní předpisy vztahující se k ochraně soukromí. Web www.ceskepenize.cz neuchovává žádné Vaše osobní údaje.
Kontaktujte nás

Web www.ceskepenize.cz nenabízí půjčky, ale pouze technicky zajišťuje odeslání formulářů s žádostí o půjčku. Vyskytne-li se technicky problém s odesláním formuláře, neváhejte nás kontaktovat.