Bezúročná půjčka

je velmi rozšířená u některých nebankovních produktů, at už se jedná o spotřebitelské úvěry či půjčky do výplaty. Zatímco u půjček do výplaty to funguje jako vábnička pro nové zákazníky a při opakované půjčce se již úroky platí, tak u spotřebitelských úvěru jsou úroky započítány do zboží. Proto lze u spotřebitelských úvěrů po jejich doplacení získat další účelovou půjčku za stejných bezúročných podmínek.

provident půjčka pro každého

Bezúročné období u půjček do výplaty poskytuje například společnost Zaplo a u spotřebitelských úvěrů se lze s tímto zvýhodněním setkat například u společnosti HomeCredit u některých jejich vybraných obchodních partnerů. I to je jeden z rozdílů mezi těmito druhy půjček. Zatím co půjčku do výplaty jsou omezené výší, tak pro změnu je tu benefit v podobě jejich lehkého získání a bezúčelovosti. Pro změnu u spotřebitelských půjček je proces schvalování mnohem náročnější, ale zase máte šanci dosáhnout na vyšší částku a získat tak vysněný předmět nebo službu. Přestože jsou spotřebitelské bezúročné půjčky často účelové, tak se přesto nabízí jejich široké využití.

Takto výhodně lze například získat nový počítač nebo vybavení do domácnosti. Není vyjímkou narazit i na cestovní kancelář, která poskytuje dovolené na splátky s nulovým navýšením. Přestože obvykle nabízejí bezúročné půjčky kapitálově silné společnosti, které bývají transparentní tak velmi doporučujeme se seznamit s podmínkami za kterých lze bezúročnou půjčku poskytnout. Leckdy můžete v podmínkách najít nenápadné háčky, které bezúročnou půjčku ve výsledku značně podraží. V případě, že chcete mít jistotu v podobě transparetní půjčky a férových podmínek máme pro Vás nabídku která se neodmítá. Společnost Provident sice nenabízí bezúročné půjčky, ale v případě řádného splácení až polovinu úroků zpět.. A to je fér!

Mám zájem
[table id=1 /]