Cloud služby i CRM systém využívá čím dál víc společností

Každý, kdo se ocitl ve vedení společnosti ví, jak je těžké skloubit vše tak, aby byla spokojená jak společnost, tak zákazníci. Ke zdárnému chodu potřebujeme spolehlivé zaměstnance, je dobré, když máme přehled o jejich činnostech, také oni vědí, co se děje ve firmě a co na trhu atd. Aby tomu bylo tak, je skvělé využívat CRM systém. Vhod vám ve firmě přijdou i cloud služby.

Český cloud, na který se můžete spolehnout

Hledáte-li spolehlivého partnera na zálohování dat a podobně, můžete využít český cloud s názvem Algo cloud. Svým klientům garantuje 100 % bezpečnost. Není divu, používá unikátní systém zálohování dat do 3 různých lokací v ČR. Pyšní se tradicí již od roku 1997, správci serverů jsou dostupní ihned a non-stop. Očekávat můžete maximální stabilitu a bezpečnost, nejmodernější technologie, vlastní datové centrum… Jestliže stále váháte, využijte možnost vyzkoušet si jej zdarma.

Nápomocný CRM systém

Každý, kdo měl možnost pracovat s CRM systémem poznal, jak velmi dokáže usnadnit činnosti, kolik přehlednosti do firmy vnese, jak se informace okamžitě dostávají tam, kde mají, ať už se jedná o informace firemní či zvenčí. CRM systém je nápomocný v odvětví marketingu, obchodu, servisu i IT. Pomůže vašim zákazníkům ke spokojenosti a stejně tak pomůže vám, abyste byli spokojeni s chodem společnosti.

Myslete na zálohování dat

Je velmi nepříjemné a někdy až fatální, když přijdeme o data v počítači, která jsme neměli uložena nikde jinde. Samozřejmostí nejen pro firmy, ale i domácnosti, by mělo být zálohování dat. Za velmi příznivou cenu si můžete zajistit spolehlivé úložiště dat, které je naprosto bezpečné a k němuž se dostanete kdykoli a odkudkoli budete potřebovat. Zálohování je dostupné již od 199 Kč měsíčně, a to u Algo cloud. Do konce října ke cloudovému úložišti a serveru získáte zálohování zdarma.

Prohlédněte si kompletní nabídku služeb na stránkách cestadocloudu.cz a algocrm.cz. Pokud je vyzkoušíte, budete zajisté spokojeni.


Uveřejněno

v

od

Značky: