Efektivní reklamní metody

Nebaví vás navrhování reklamních letáků, protože víte, že u zákazníků nejsou oblíbené? Hledáte neotřelý způsob jak představit své výrobky? Vyzkoušejte metodu shop in shop.

Pokud tápete, co se pod tímto názvem ukrývá, pak v tom nehledejte žádnou složitost. Stačí si název jednoduše přeložit. Shop in shop je totiž opravdu obchod v obchodě. Hlavním cílem této propagační metody je zviditelnění značky a její podpora. V současné době se stále jedná spíše o méně tradiční způsob, jak se dá značka na trhu efektivně propagovat, ale pokud na tuto metodu vsadíte, určitě uvidíte větší výsledky než u tradičních metod, které už zákazníci míjejí bez povšimnutí.

Shop in shop je jinou metodou, a tím pádem zaujme, protože největší pozornost upoutá něco, co neznáme. Navíc svou nabídku můžete cíleně zaměřit. Stačí si vybrat specializovaný obchod, ve kterém se rozhodnete svůj stánek umístit. Pokud například vyrábíte sportovní láhve, pak si asi nebudete otevírat stánek v knihkupectví. Cílené umístění stánku je výhodné pro obě strany. Vlastník značky si pronajme prostor u majitele obchodu a těží tak z toho obě strany. Výhodou je, že stojanu můžete dát unikátní design, který nejen upoutá pozornost, ale bude odpovídat grafickému konceptu vaší firmy. S výrobou a návrhem vám pomůže společnost Marksimon, která se kromě výroby reklamních stánků zabývá také výrobou světelné reklamy a dalších produktů.

O kompletní nabídce služeb si můžete udělat představu na stránkách www.marksimon.cz. Výroba světelné reklamy však patří jednoznačně mezi druhy reklamy s největším dosahem. Díky speciálním světelným panelům přestane být vaše reklama neviditelnou. Světelné panely není problém přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Vybírat si můžete nejrůznější tvary a provedení. Nechybí ani pestrá nabídka materiálů a samozřejmostí je montáž světelné reklamy na vámi vybrané prostory.


Uveřejněno

v

od

Značky: