Férová půjčka

Férové a odpovědné jednání by dnes mělo být naprostou samozřejmostí v mnoha oblastech. Pokud budeme konkrétní, tak i v oblasti nebankovních půjček. Pokud máme zájem půjčit si, měla by to být skutečně férová půjčka, která nás nadchne svými parametry, jednoduchostí, ale i celkově snadným přístupem získání. A takovou možnost dnes nabízí právě Provident.

Vše vyřídíte z pohodlí domova

To hlavní, čím se může tento poskytovatel chlubit, je jednoduchý proces samotného získání této půjčky. Abychom byli skutečně konkrétní, začíná férová půjčka online žádostí. Následně jste kontaktováni obchodním zástupcem, který si s vámi domluví schůzku. Na tu přijede přímo k vám domů, a to již s připravenou smlouvou, kterou stačí podepsat. Na výběr vám dá i možnost využít hotovostní, nebo bezhotovostní půjčku. U první varianty dostanete peníze ihned. U té druhé je třeba čekat zhruba 13 dní.

provident půjčka pro každého

Se smlouvou, kterou obchodní zástupce přiveze, souvisí i to, že je napsána jednoduše, srozumitelně a bez jakýchkoliv skrytých, nebo špatně čitelných pasáží. I to je důkaz férovosti, kterou Provident respektuje.

Kolik si lze půjčit?

Důležité je také vědět, kolik si lze půjčit a na jak dlouho. Ani zde samozřejmě není nic zatajováno, a tak každý žadatel má možnost vybrat si z částky, které je v rozmezí 4 000 – 80 000 Kč. Záleží tak především na našich potřebách, ale i na aktuálním příjmu. V tomto směru Provident respektuje kodex odpovědného půjčování a sám nemá zájem na tom, abyste se dostali do finančních potíží. Danou sumu je samozřejmě možné kombinovat s termínem splatnosti, a to 45, 60 nebo 100 týdnů.

Podmínky splní každý

Co ještě zmíněno nebylo, to jsou samozřejmě i podmínky dané půjčky. Těch je velmi málo, jelikož tou hlavní je věk nad 18 let a nutnost mít dva doklady totožnosti. Poté už stačí pouze doložit příjem, což může stačit i výpisem z běžného bankovního účtu.

Chci půjčit u Providentu
[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od