Jak funguje prodej vozů v Auto Výhybka?

Vlivem některých medializovaných skandálů mají mnohokrát české autobazary zlou pověst. Ne všechny jsou ale takové. Existují i autobazary, jenž mají o své zákazníky opravdový zájem a snaží se jim na za jejich peníze nabídnout to nejlepší. Jedním z nich je i autobazar Auto Výhybka Praha. Podívejme se společně, jak zde takový prodej vozů probíhá.

Neprověřená auta nebrat

Představme si imaginárního pana Veselého, který se rozhodl prodat svůj vůz prostřednictvím společnosti Auto Výhybka. Zaměstnanci autobazaru vůz důkladně prohlédnou, jestli je v dobrém technickém stavu. Jsou to již zkušení profesionálové, takže jim ani dobře zamaskované vady (například rez) neuniknou.

Další kolo prověřování následuje hned poté. Zaměstnanci autobazaru prověří vůz v systémech CEBIA a CARDETEC, čímž získají informace o jeho právním stavu. Zjistí, jestli vůz není kradený, či na něj není uvaleno věcné břemeno. Tím pádem si můžete být naprosto jisti, že kupujete kvalitní a prověřený vůz. Ostatně na jeho původ pražský autobazar Auto Výhybka poskytuje 100% záruku.

Nákup ojetého vozu nikdy nebyl snazší.
Nákup ojetého vozu nikdy nebyl snazší.

Všechno online

V momentě, kdy je vůz prověřen, je nutné ho publikovat na internetu. Autobazar totiž publikuje online veškeré prodávané vozy, aby si zákazník mohl svůj vůz předvybrat ještě před fyzickou návštěvu. Zaměstnanci Auto Výhybka Praha vůz důkladně nafotí ze všech stran a fotky publikují na webu. Kromě fotografií jsou o vozu dostupné i další informace ohledně jeho technického stavu a ceny.

Papíry řešit nemusíte

Rozhodnete-li se pro výběr vozu, nečeká vás s Auto Výhybka Praha žádné martyrium po úřadech. Tento pražský autobazar a jeho specialisté vám totiž rádi pomohou s veškerými administrativními procedurami spojenými s převodem vozu. To, co je jindy můrou, je tedy s Auto Výhybka Praha o mnoho snesitelnější.


Uveřejněno

v

od

Značky: