Jízda ve Ferrari i jiné adrenalinové zážitky pro muže

Rádi vyplňujete Váš volný čas zajímavými aktivitami? Pak Vás určitě nebudou mrzet dobře investované peníze do některých z adrenalinových zážitků od Firmy na zážitky. Každého muže nadchne zejména možnost projet se ve drahých sportovních autech. Ne jinak je tomu v případě Ferrari. Firma na zážitky pro Vás připravila možnost vyzkoušet si jízdu ve Ferrari 458 Italia. Tento model auta je nástupcem slavného Ferrari F 430. Ferrari 458 Italia Vás zaujme 570 koňskými silami. Navíc umí z rychlosti nula kapitulovat až na sto kilometrovou rychlost za pouhých 3,4 sekundy. Ferrari 430 umí během krátké chvíle dosáhnout rychlosti až 325 km/h. Vychutnejte si jedinečné napětí při řízení tohoto krásného sportovního vozu a kupte si ještě dnes poukaz na tento zážitek.

Jízda Hummerem je tu pro připravená pro všechny, kteří milují řízení terénních vozů kdekoliv v přírodě. Automobil Hummer Vám ukáže svou offroadovou vizáž, mimořádné jízdní vlastnosti a protichůdnost terénem. Navíc při koupi poukázky na tento sportovní zážitek, obdržíte také vstupenku do Středověké Tvrze, kde si budete moci vyzkoušet například střelbu z kuše, jízdu na koni či dobývání středověkého hradu. Během krátkého okamžiku se ocitnete v období středověku.

Některý ze zážitků od Firmy na zážitky můžete darovat Vašemu partnerovi, kamarádovi, bratrovi či tatínkovi i jako dárek k nejrůznějším příležitostem. Veškerou aktuální nabídku najdete zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/. Chuťové pohárky se mohou nabažit při degustaci indického menu v restauraci Zátiší, zaslouženou relaxaci si Vaši blízcí užijí při zábalu s hroznovým vínem či si vehnat adrenalin do žil při bungee jumpingu.


Uveřejněno

v

od

Značky: