Komfortní mytí aut v bezkontaktní automyčce

Rádi byste doplnili služby Vašeho pneuservisu u možnosti mytí automobilu v modulárních mycích boxech? Prohlédněte si nabídku společnosti BKF CarWash a zvažte možnosti, zda právě tyto modulární boxy by nebyly tím pravým pro Vás. Modulární bezkontaktní myčka byla navržena tak, aby odpovídala potřebám lokalit s nízkou až střední intenzitou mytí. Takovými lokalitami jsou myšleny menší až středně velké obce. Automyčky BKF CarWash jsou ideální pro venkovské provozovny i provozovny u různých typů prodejen. Je možné je postavit také jako doplněk čerpacích stanic či stanic technické kontroly.

Modulární mycí boxy automyček BKF CarWash disponují šesti mycími programy, z nichž jeden je bonusový. Mycí programy automyčky se postarají o předmytí, oplach, navoskování i závěrečný oplach automobilu. Bonusový mycí program se postará o postřik ráfků. Tento program pomáhá odstranit nánosy a usazeniny z brzdových čelistí. Změkčená voda přitom proudí pod nízkým tlakem. Automyčky disponují nejlepšími komponenty. Originální komponenty BKF zaručují nejvyšší kvalitu.

Na webových stránkách společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/ si můžete sami ještě před pořízením automyček prověřit, zda je pro Vás plánovaná investice dostatečně rentabilní. Dokonce si můžete sami navrhnout vlastní automyčku aut a požádat společnost BKF CarWash o cenovou nabídku. Automyčky BKF CarWash se mohou pochlubit nejkomplexnější nabídkou platebního systému pro platby za mytí vozidel. Za poskytnuté služby lze platit bezhotovostně neboli kartou.


Uveřejněno

v

od

Značky: