Navrhněte si svůj potisk a sami si jej aplikujte na textil

Za potisk všemožného firemního zboží, ať už jde o firemní trička, bundy, kalhoty, čepice, nebo třeba hrníčky, reklamní propisky, klíčenky, puzzle a další, firmy každoročně utratí spoustu peněz. A nejen firmy. I rodiny si hojně objednávají potisk pro svoje stylové oblečení, např. když děti hrají kolektivní hry a rodiče jim chtějí udělat radost stejnými tričky. Přitom stačí pořídit si vybavení, s nímž vyrobíte potisk a nanesete jej, kde chcete.

Důmyslné řezací plotry

Na našem trhu jsou k dostání skvěle pracující řezací plotry. Většina lidí je nezná, což je velká škoda, protože právě díky nim se dá vytvořit mnohé. Kromě řezacích plotrů se můžete setkat i s kreslicími plotry a řezacími-kreslicími plotry. Jak řezací plotr, tak i ten kreslicí, je zařízení používané hojně v polygrafickém průmyslu. S ním můžete zhotovit složité výtisky, které mají velmi rozmanitý povrch, vzory nebo výřezy. Tam, kde si neporadí běžná tiskárna, nastupuje na řadu plotr.

Funkčně dělíme plotry na řezací, kreslicí a rezací-kreslicí.

Termolis vše upevní tam, kde jste si vybrali

Obrázek budete mít vyřezán a přichází na řadu jeho přenesení na triko, hrnek či jeden. Právě za tímto účelem si pořizujeme termolisy. Značka termolisů Marta je záruka vysoké kvality a spolehlivosti. Tady si můžete být jisti, že investované peníze vám přinesou kvalitu, do níž nebudete muset investovat kvůli opravám a reklamacím. Termolisy Marta fungují naprosto bezproblémově po mnoho let.

Termolisy.cz vám přináší kvalitní termolisy běžně používané po celém světě. Kupříkladu model PT2815S, nebo třeba PTC380. Tyto termotransferové lisy mají snadné ovládání a jsou vysoce kvalitní. Tlak lisu je stabilní a zároveň má schopnost dostatečné termoregulace. To je základní předpoklad pro skvěle fungující termolis. Potisknout můžete trika, čepice, bundy, ploché předměty nebo špatně přístupná místa. Díky širokému teplotnímu rozsahu mají schopnost aplikovat tisk na povrch různého materiálu.

Navštivte webové stránky termolisy.cz a podívejte se, co vše si můžete pro svůj originální potisk koupit.


Uveřejněno

v

od

Značky: