Nebankovní půjčka

Pokud je úvěr v bance s něčím spojený, potom hlavně se zdlouhavým procesem, ale také s náročnými podmínkami, které souvisejí s poskytnutím dané částky. I proto se dnes většina lidí bankám raději vyhýbá a hledá východisko v nebankovním sektoru, kde pomůže nebankovní půjčka. Ta je produktem, který nabídne kombinaci rychlosti, benevolentních podmínek, ale v dnešní době už i férového jednání a nízkých úroků. A to vše nabídne právě poskytovatel nesoucí název Provident financal.

provident půjčka pro každého

Kolik si lze půjčit?

Tou nejmenší sumou, o kterou lze požádat, je částka 4 000 korun českých. Z té se ale lze dostat i na vyšší sumy, konkrétně potom až na maximum, které činí 80 000 Kč. Samozřejmostí je, že tato nebankovní půjčka vybrat ti konkrétní částku a tu zkombinovat s dobou splácení, která se pohybuje ve třech rozmezích, a to 45, 60 a 100 týdnů.

V rámci dané možnosti je jedno, zda se jedná o půjčku bezhotovostní, nebo hotovostní. Z hlediska parametrů a podmínek jsou téměř srovnatelné, pouze hotovostní půjčka může být poskytnuta do 48 hodin a bezhotovostní do 13 dní.

Vyřízení z pohodlí domova

Další velkou výhodou, ba doslova unikátem je to, že nebankovní půjčka Provident umožní vyřídit celou žádost z pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv chodit. Právě tam totiž žadatele navštíví obchodní zástupce společnosti, a to ať už žadatel bydlí v jakémkoliv koutě ČR. Zástupci poté stačí jenom předložit doklady totožnosti a potvrzení o příjmu a podepsat nachystanou smlouvu. Žádné další ověřování, nebo snad nahlížené do registrů neprobíhá.

Stejně tak se ale nekoná žádné složité zkoumání smlouvy, jelikož i ta je přehledná, jednoduchá a bez skrytých pasáží, nebo poplatků. To vše i s jistotou toho, že získaný úvěr je neúčelový, tedy bez nutnosti dokládat, na co konkrétně budou peníze využité. Ideální volba pro toho, kdo hledá nebankovní půjčku na cokoliv.

Chci půjčit u Providentu
[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od