Pojistná ochrana pro zaměstnance aneb důležitá položka pro zodpovědné

Dnes už jistě nikdo nepřemýšlí nad tím, že by se nepojistil a nesl si následky veškerých životních nástrah úplně sám. Otázkou je však rozsah pojistky, tedy to, do jaké míry je pojistná ochrana vlastně platná. Cestovní nebo úrazové pojištění zná snad naprosto každý, ale zvláště v posledních letech je velmi oblíbenou variantou třeba i pojištění odpovědnosti zaměstnance. To může mít i celosvětovou platnost, a to bez příplatků nebo nějakých omezení. V nabídce je také možnost sjednat smlouvu kolektivně, tedy například společně s dalšími zaměstnanci jedné firmy.

Výhodná nabídka pro řidiče z povolání

Být za volantem není vůbec jednoduché, české silnice a dálnice jsou poměrně častým místem dopravních nehod a ty se nezřídka týkají těch, jejichž pracovní náplň je právě pozice řidiče. Dopravní služby, přepravní společnosti, poštovní doručovatelé, ale například i řidiči kamionů. Pro všechny tyto skupiny je připraveno pojištění odpovědnosti zaměstnance, které se ve variantě Řidič PLUS vztahuje i na ty pojištěnce, kteří využívají přidělený služební vůz i pro osobní potřebu.

Celosvětová platnost aneb bonus pro služební cesty

Pokud často jezdíte do ciziny a sedíte za volantem i stovky kilometrů, rozhodně neplatí, že pojistná ochrana nebude dostupná po přejezdu česko-německých hranic. A jak je to vlastně s takzvaným limitem pojistného plnění? Spoluúčast na škodě je nízká a nabízí se zde možnost volby. Samotný rozsah pojištění je velmi široký a u varianty Standard nebude důležité, o jaký typ zaměstnání vlastně půjde. V případě, že si současně u poskytovatele sjednáte i úrazové nebo životní pojištění, nabízí se i možnost určité slevy na pojistném. Tak proč potom nemít vše přehledně a takříkajíc „pod jednou střechou“, že?


Uveřejněno

v

od

Značky: