Proč je čistota garážových prostor důležitá

Pracujete každý den se zákazníky? Staráte se o provoz v garážích, přepravu zboží a o další, související činnosti? Pak asi dobře znáte, jak je důležitá upravenost prostor, ve kterých se zákazníky komunikujete a jednáte.

První dojem nikdy není vhodné podceňovat. Jakmile by totiž zákazník získal pocit, že se nachází v neupravených prostorách, může se tím ohrozit i celkový dojem ze značky/produktu, jenž právě prezentujete.

Pokud vy sami manažerskou, či jinou výkonnou funkci zastáváte, při samotné komunikaci s vaším klientem, pak je pochopitelné, že se o upravenost vaší kanceláře stará někdo jiný. V roce 2002 jsme se začali zabývat úklidem komerčních prostor a také garáží.

Úklid garáží zahrnuje mytí a leštění podlah, odstraňování olejových skvrn i šmouh, které byly vytvořeny pneumatikami. Úklid garáží je možno objednávat pravidelně, tuto službu si ale bez problémů můžete objednat i jednorázově.

Úklid garáží si bere na starost mimo jiné i impregnaci a vysávání štěrku. Výjimkou pro úklid garáží nepředstavuje ani čištění dveří, sloupů a garážových vrat. Co se týče čištění, či strojové mytí podlah v garážích, zaměřujeme se především na tyto služby: leštění betonu, odstraňování fleků, nečistot a skvrn, průmyslové vysávání štěrků a nečistot a také voskování, spojené s impregnací.

Ve skladech a halách provádíme tento úklid garáží a podobných prostor vždy strojovým zařízením. Kompletní strojové mytí podlah a úklid garáží  nezapomíná ani na čistotu interiérových prvků (zejména veškerých vypínačů, sloupků a jim podobných).


Uveřejněno

v

od

Značky: