Provident pomáhá Dětským domovům

Finanční skupina Provident je plná vyškolených odborníků kteří jsou Vám ochotni pomoci a to nejenom půjčkou. To že zaměstnanci nežijí pouze prací se v plné síle ukázalo na podzim kdy několik desítek dobrovolníků z řad zaměstnanců Providentu pomáhalo v Dětském domově Dagmar který leží v Brně.

provident půjčka pro každého

Bez vyhrnutí rukávů to nešlo

Čekala je tam různorodá práce jako je například sekání trávy, úprava záhonků, hrabání listí či i tak obyčejná činnost jako natírání plotu. Vedení domova reprezentované jeho ředitelem Danielem Kusým bylo příjemně překvapeno a náležitě zaslouženou činnost ocenilo.O zaměstnancích Providentu Daniel Kusý řekl:
„Tento druh pomoci je pro nás velmi důležitý. Nejde pouze o to, že nám někdo pomůže s pracemi, které je nutné nárazově udělat. Je zde především výchovný aspekt, kdy děti vidí, jak cizí lidé zcela spontánně pomáhají s úklidem jejich dočasného domova. V dnešním světě, který je postaven převážně na materiálních hodnotách, je důležité vidět, že lze nezištně konat dobré skutky,“

Dary pro dětský domov Dagmar

To ale ze strany dobrovolníků Providentu nebylo vše a mimo svého potu a dobře odvedené práce, čekala na děti pěkná hromádka oblečení, her a dalších věcí které jim přivezli. Potěšeno bylo jistě i vedení domova, protože jim zároveň zaměstnanci předali šek na 5 000 korun. Předaný šek byl o to symboličtější že se jednalo o peníze které mezi sebou vybrali zaměstnanci Providentu. Pomoc Dětskému domovu Dagmar není jediná dobročinnost kterou společnost Provident financal dělá, její charitativní projekty jsou velmi rozsáhlé a zcela reprezentují společenskou odpovědnost kterou si Provident jako etický a transparetní poskytovatel úvěru uvědomuje.


Uveřejněno

v

od