Půjčka Provident

Nebankovní společnosti jsou v dnešní době volbou, se kterou jenom těžko uděláte chybu. Ideálním příkladem skutečně stabilního poskytovatele na našem trhu je i půjčka Provident. Ta dnes patří mezi to nejlepší, co aktuální nebankovní trh nabídne. A to hlavně pro několik výhod, které lákají stále více klientů k tomu, aby tohoto poskytovatele také využili.

provident půjčka pro každého

Vyřízení již do 48 hodin

Tím prvním pozitivem, které s půjčkou od Providentu souvisí, je určitě rychlost. Vše může být vyřízeno do 48 hodin od odeslání žádosti. A to bez nutnosti toho kamkoliv chodit. Vše totiž vyřídí obchodní zástupce, kteří připraví všechny dokumenty a navštíví vás na adrese vašeho bydliště. Zde už jenom podepíšete smlouvu a peníze dostanete na ruku. Jednoduše, rychle, ale i bez nahlížení do registrů. Jediné, co bude třeba dodat, je potvrzení o příjmech, k jejichž doložení stačí třeba i výpis z účtu.
Alternativou k hotovostní půjčce je také ta bezhotovostní, kdy peníze dostanete na bankovní účet. Ačkoliv vyřízení může trvat o něco déle, je to kompenzováno výrazně nižším úrokem a RPSN.

Široká škála částek

Dalším pozitivem, které je s touto půjčkou spojeno, je také široký výběr částek, na které můžete jako žadatelé dosáhnout. Pokud budeme konkrétní, potom se vám nabízejí sumy začínající na částce 4 000 Kč a končící na vcelku příjemné hodnotě 80 000 korun českých. Vybranou sumu je možné prokombinovat s termínem splatnosti, který půjčka Provident nabízí v možnostech 45, 60 a 100 týdnů. Splátky samozřejmě buď hradíte na účet, nebo je předáváte obchodnímu zástupci na ruku.

Peníze na cokoliv chcete

Jistotou v souvislosti se získanými penězi je i to, že je můžete využít, na cokoliv chcete, jelikož půjčka Provident je neúčelová. Navíc máte jistotu i transparentních podmínek kdy přesně víte, kolik si půjčujete, kolik budete vracet, nebo v jakých termínech.