Půjčka bez potvzení príjmu

Pokud nechceme žádat svého zaměstnavatele o potvrzení o příjmu, nebo nedostáváme výplatní pásku, či je pro nás získání takového potvrzení komplikované, hledáme možnosti půjček, jak se takovému potvrzení vyhnout. A právě tuto možnost nabídne společnost Provident, jejíž půjčka bez potvrzení příjmu je určitě dobrou volbou pro každého, kdo hledá nejenom rychlé a benevolentní vyřízení, ale kdo hledá také jistotu přehledné smlouvy, jasně daných a transparentních podmínek, nebo jistotu toho, že nás nečekají žádné poplatky spojené s žádostí a vyřízením.

Požádat je možné kdykoliv

Aby byl celý proces získání co možná nejjednodušší, je jasné, že Provident udělal vše proto, aby vyšel vstříc svým klientům, a tak umožnil žádost prostřednictvím internetu. Tu je tak možné vyplnit skutečně kdykoliv. To ale není jediným pozitivem, protože půjčka bez potvrzení příjmu může být poskytnuta každému, nehledě na jeho bydliště. A to s jistotou vyřízení z pohodlí jeho domova, protože právě tam dorazí obchodní zástupce se smlouvou.

provident půjčka pro každého

Na výběr jsou následně dvě varianty půjček. Buď zhruba 13 dní trvající bezhotovostní varianta s nižším úrokem, nebo varianta hotovostní, kdy obchodní zástupce předá peníze na ruku. A to do 48 hodin od odeslání žádosti či domluvení schůzky.

Bez složitého dokládání

Že celý proces osobní schůzky není nijak náročný, dokazuje i fakt, že není třeba žádného složitého dokládání, nebo snad ověřování bonity. A tak stačí doložit pouze doklady totožnosti a výpis z účtu. Následně už dojde k podpisu smlouvy a případnému předání peněz. Bát se navíc nemusejí ani ti žadatelé, kteří jsou uvedeni v registrech, jelikož ani do nich není nahlíženo.

A tak si lze vcelku jednoduše nejenom požádat, ale lze vcelku jednoduše bez oficiálního doložení příjmu získat sumu v rozmezí 4 000 – 80 000 korun českých, která je splácena v týdenních splátkách, a to v rozmezí 45, 60, nebo také 100 týdnů.

Chci půjčit

[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od