Půjčka bez registru

Bonita je u mnohých nebankovních společností a samozřejmě i u bank rozhodujícím faktorem toho, zda poskytnou půjčku. Výjimkou je ale společnost Provident, která v tomto směru nijak výrazně klienty neprověřuje. A tak pokud spadáte do kategorie problémových klientů a vyhledávaným produktem je půjčka bez registru, právě tento poskytovatel vám ji nabídne. A to bez jakýchkoliv poplatků předem, s férovým jednáním, ale i jistotou jednoduché a přehledné smlouvy, ve které je vše nezbytné a zároveň jí rozhodně porozumí opravdu každý člověk.

Vyřízení přímo z domova

Není to ale jenom transparentnost a férové podmínky, které může tato půjčka bez registru nabídnout. Mezi další pozitiva totiž patří možnost vyřízení z domova, z jakéhokoliv koutu České republiky. Právě tam za vámi po odeslání žádosti a domluvě přijde obchodní zástupce Providentu, který přiveze již nachystanou smlouvu a v případě žádosti o hotovostní půjčku také peníze, které vám ihned předá.

provident půjčka pro každého

Podmínky, které musíte splnit, jsou přitom velmi benevolentní. Stačí totiž plnoletost, doklady totožnosti a samozřejmě příjem, doložitelný jakýmkoliv způsobem. Bát se tak nemusíte toho, že byste byli jakkoliv prověřováni nejenom v nebankovních, ale nebude se tak činit ani v rámci bankovních registrů.

Kolik si lze půjčit?

To nejdůležitější, co všechny klienty se zápisem v registru samozřejmě také zajímá, to jsou částky, jaké si lze půjčit. V tomto směru je možné začít na spodní hranici, která je 4 000 Kč, ze které se lze dostat až na naprosté maximum, které je 80 000 Kč. Daná suma je samozřejmě kombinovatelná s termínem splatnosti, který činí 45, 60 nebo 100 týdnů. I tento výběr má v rukou klient. Stejně jako výběr, zda zvolí půjčku hotovostní s rychlostí vyřízení do 48 hodin, nebo o něco výhodnější půjčku bezhotovostní, u které je třeba počkat necelé dva týdny na to, než jsou peníze na bankovní účet odeslány.

Chci půjčit
[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od