Půjčka bez ručení

Jednoduchost, ale i snadná dostupnost by měla patřit mezi naprosto základní charakteristiku každé půjčky na našem trhu. Pokud souhlasíte, rozhodně dáte za pravdu i v tom, že přesně takovou je i půjčka bez ručení od Providentu. V čem má své výhody a co může nabídnout? Pojďme se podívat.

Podmínky, které splní každý

Aby mohla být půjčka vůbec poskytnuta, je samozřejmě nutné nejprve splnit konkrétní podmínky. Ty v tomto případě nejsou nijak náročné. Nejenom, že není třeba žádný ručitel, ale stejně tak není třeba ani ničím ručit – například autem, nebo nemovitostí. To hlavní a jediné, co je v tomto směru potřeba, je doložení příjmu. A to třeba výplatní páskou, nebo i výpisem z účtu. Dále už zbývají pouze dva doklady totožnosti a peníze mohou být poskytnuty. Bát se tak není třeba ani nahlížení do bankovních nebo nebankovních registrů.

provident půjčka pro každého

Jednoduchá žádost a vyřízení

V čem je však půjčka bez ručení Provident také unikátní, to je určitě celý proces vyřízení. Vše totiž začíná online formulářem, který slouží jako žádost. Následně se s vámi spojí obchodní zástupce, se kterým si domluvíte schůzku přímo u vás doma. Tam nejenom přijede, ale bude mít také připravenou smlouvu, a pokud budete mít zájem o hotovostní půjčku, předá vám také peníze. A to vše lze stihnout do 48 hodin od samotné žádosti, a to ať už bydlíte skutečně kdekoliv. Druhou alternativou je půjčka bezhotovostní, u které však vyřízení trvá cca 13 dní.

Až 80 000 na ruku

Ať už v hotovosti, nebo na účet, jisté je to, že si můžete vybrat i z široké škály částek, které jsou k dispozici. Jak jsme zmínili, maximum je 80 000 korun českých. S tím souvisí také minimální částka, která je stanovena na 4 000 korun. Dobré je ale dodat i termín splácení, který je 45, 60, nebo 100 týdnů. I ten si, stejně jako samotnou částku volíte vy, jako žadatelé o nebankovní půjčku.

Chci půjčit u Providentu
[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od