Půjčka bez skrytých poplatků

S příchodem nebankovních půjček se začalo mnoho lidí obávat toho, že dané půjčky budou spojeny s poplatky. Ačkoliv u některých poskytovatelů to tak je, většina jde tou správnou cestou a tím poskytovaným produktem je i půjčka bez skrytých poplatků. Tu v současné době nabízí jeden z nejznámějších poskytovatelů na našem trhu, a to společnost Provident financal. Podívejme se, co vlastně může žadatelům nabídnout.

Široká nabídka částek

To nejdůležitější, co s nabídkou této nebankovní společnosti souvisí, jsou samozřejmě částky, které nabídne. Ty začínají na sumě 4 000 korun českých, ale dostat se lze až na dvacetinásobek, konkrétně potom 80 000 Kč. Peníze jsou standardně spláceny, ale nikoliv v měsíčních, ale v týdenních splátkách. Od toho se tedy odvíjí i termíny splatnosti, které jsou celkem tři, a to 45, 60, nebo také 100 týdnů. Samozřejmě k poskytnuté částce je připočten pouze úrok, a žádné jiné poplatky zde nejsou.

provident půjčka pro každého

Hotovostní, nebo bezhotovostní půjčka

Velkou výhodou je i možnost zvolit si ze dvou konkrétních variant, a to jak hotovostní, tak bezhotovostní půjčky. Pokud je půjčka bez skrytých poplatků hotovostní, můžete potřebné finance získat skutečně velmi rychle, a to do 48 hodin. Pokud zvolíte bezhotovostní, která je zaslána na účet, je třeba vyčkat o něco déle, konkrétně potom 13 dní.

Postup u obou půjček je přitom stejný, jelikož vše začíná vyplněním online žádosti. Tu následně společnost Provident zpracuje a kontaktuje obchodního zástupce, který se spojí s vámi. Domluví si schůzku u vás doma, kam přijede se smlouvou a i s případnou hotovostí. Samozřejmostí je, že mu nic neplatíte.

Transparentní podmínky a jednoduchá smlouva

Dalším pozitivem, které půjčka bez skrytých poplatků Provident nabídne, je transparentnost. Po celou dobu, jak u žádosti, tak i v rámci smlouvy přesně víte, kolik si půjčujete, na jak dlouho a jaký je úrok a celková splácená částka. I to je znak toho, že se poplatků není třeba bát.

Chci půjčit u Providentu
[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od