Půjčka ihned

Jenom málokdo chce při žádosti o půjčku čekat déle, než je to nezbytně nutné. Pokud i vy hledáte půjčku, která je skutečně rychlá, potom neváhejte a využijte nabídky, kterou vám přináší společnost Provident. Ta spadá do segmentu nebankovních půjček, a pokud se může něčím pyšnit, tak je to hlavně rychlost a jednoduchost.

Vyřízení do 48 hodin

Tím prvním pozitivem je určitě fakt, že vše může být vyřízeno opravdu velmi rychle, konkrétně do 48 hodin. Vše ale začíná samotným online formulářem, který slouží jako žádost. Na základě této žádosti se s vámi spojí obchodní zástupce a domluví si s vámi schůzku. Na tu přijede přímo k vám domů a tak vám ušetří další starosti, ale i čas. Na této schůzce už je jenom podepsána smlouva a jsou vám předány peníze v hotovosti. A to je důkaz, že půjčka ihned skutečně perfektně funguje. Dobré je ale dodat, že mimo hotovostní půjčky je možné zvolit i bezhotovostní, u které ale vyřízení trvá okolo 13 dní.

provident půjčka pro každého

Bez složitého prověřování žadatelů

Daná rychlost určitě není to jediné, s čím Provident a jeho půjčka ihned přichází. Dalším pozitivem je totiž i to, že samotní žadatelé nejsou nijak výrazně prověřováni. Pokud bychom měli být konkrétní, potom je třeba říci, že stačí plnoletost, dva doklady totožnosti a doklad prokazující pravidelný příjem. Nic více pro bezproblémové schválení žádosti třeba není. A tak není nutné bát se třeba toho, že by byl klient prověřován v rámci bankovních, ale i nebankovních registrů.

Kolik si lze půjčit?

To nejdůležitější, co s půjčkou souvisí, jsou samozřejmě částky, které lze získat. Ty se pohybují v poměrně zajímavém rozmezí od 4 000 do 80 0000 korun českých. Spláceny jsou poté týdně, a to rozmezí, které si lze také navolit. Nabízeny jsou tři možnosti, a to celkem 45, 60, nebo také 100 týdnů. Čím delší období, tím samozřejmě nižší týdenní splátka.

Chci půjčit
[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od