Půjčka od poradce

V současné době bychom měli při výběru té správné půjčky hledět na to, aby byla skutečně co nejvýhodnější. Tedy aby měla nízký úrok, aby byla rychle vyřízená, ale zároveň aby nám vyhovovala co do svých možností. Ideální cestou je půjčka od poradce, který s námi probere všechny možnosti, zhodnotí naši situaci a následně s námi podepíše smlouvu. A přesně takový postup dnes nabídne Provident.

Provident půjčka pro každého
Provident půjčka pro každého

Vyřízení z pohodlí domova

To první, co samozřejmě musíme udělat, je projevit zájem. V tomto směru stačí vyplnit jednoduchý a krátký online formulář. Následně jsme kontaktováni obchodním zástupcem firmy Provident, tedy poradcem, který si s námi domluví schůzku. A to u nás doma. V daný čas přijede a následně s ním jednáme o tom, jakou půjčku vlastně chceme a jaké jsou naše požadavky.

Co vše může nabídnout?

V tomto směru s námi probere to, zda žádáme půjčku bezhotovostní, která má menší úročení ale čtrnáctidenní schválení, nebo chceme půjčku bezhotovostní, kterou nám předá ihned. Dále s námi prokonzultuje konkrétní částku v závislosti na našich požadavcích, ale i našem výdělku, který doložíme třeba výpisem z účtu. Mimo toto všechno nabídne půjčka od poradce i možnost pojistit se proti schopnosti splácet, nebo možnost využít asistenčních služeb. I to je s námi probíráno. Následně je podepsána jednoduchá a stručná smlouva, prostřednictvím které jsme si půjčku úspěšně sjednali.

Kolik lze získat?

Samozřejmě možností, kolik si půjčit nabídne Provident velmi mnoho. Můžeme si totiž vybrat jakoukoliv částku v rozmezí 4 000 – 12 000 korun českých. A protože se půjčka vrací v týdenních splátkách, jsou intervaly 45, 60, nebo 100 týdnů. Jediné, co k tomu potřebujeme, je ono potvrzení o našem příjmu, ale také dva doklady totožnosti, kterými je ověřena právě naše osoba. A to během pár minut, přímo u nás doma, ať už bydlíme v jakémkoliv koutě ČR.

 


Uveřejněno

v

od