Půjčka pro lidi s nízkým příjmem

Příjmy ze zaměstnání jsou v dnešní době stále nižší, což lidem může způsobit celou řadu komplikací. Přesto ale existuje cesta, jak vyřešit problémy s nutností získat půjčku. Ta nejlepší půjčka pro lidi s nízkým příjmem je totiž od Providentu, který je v segmentu nebankovních společností tou nejlepší možnou volbou, jakou jenom můžete udělat. Nabídne především jasné a transparentní podmínky, přehlednou smlouvu, nebo vyřízení bez jakýchkoliv poplatků.

Žádat lze kdykoliv a odkudkoliv

Jedna z několika velkých výhod se samozřejmě týká už samotné žádosti, která je spojena s tím, že požádat o úvěr lze skutečně kdykoliv a odkudkoliv. Navíc samotné vyřízení nemusí trvat déle než 48 hodin, pokud je půjčka pro lidi s nízkým příjmem poskytnuta v hotovosti. Na vaší adrese vás navštíví obchodní zástupce s penězi, které vám po podpisu smlouvy předá. Vyžadovat bude jenom doklady totožnosti a potvrzení o příjmu, ať už je v jakékoliv výši. Důležité je, že máte zaměstnání.

provident půjčka pro každého

Až 80 000 korun českých

I pokud váš příjem nepatří mezi nejvyšší, neznamená to, že nemáte nárok žádat o ty nejvyšší sumy. Pokud bychom měli být konkrétní, tak Provident nabídne sumy v rozmezí 4 000 – 80 000 korun českých, které jsou kombinovatelné se třemi termíny splatnosti. Ty jsou uvedeny v týdnech, a to konkrétně v počtu 45, 60 a 100. Ať už bude mít úvěr jakoukoliv výši, je s ním spojena i další pozitivní věc, a to fakt, že se jedná o půjčku neúčelovou. Není tedy třeba dokládat, na co peníze potřebujete.

Bez poplatků předem a s nízkým úrokem

Co s penězi také souvisí, to je fakt, že se nemusíte bát žádných poplatků, jelikož půjčka pro lidi s nízkým příjmem bude vyžadovat pouze standardní úroky. Ani těch se ale nemusíte nijak bát, jelikož jsou nastaveny tak, aby i pro vás byly maximálně výhodné. Podobně jako samotné týdenní splátky.

 

button(3)
[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od