Půjčka pro odsouzené

Zájemci o půjčku, kteří mají čistou historii, vysoký příjem a bezproblémovou minulost jdou často do banky. Ti, kteří mají nějaký ten trestní škraloup mají oprávněný pocit, že banka není pro ně to správné místo. Naštěstí nemusejí zoufat, jelikož pro ně je jako stvořená půjčka pro pravomocně odsouzené. S ní přichází  společnost Provident která neprověřuje vaší minulost a nabídne širokou škálu výhod, které s tímto úvěrovým produktem souvisí.

provident půjčka pro každého

Kolik si lze půjčit?

Tím nejdůležitějším, vás jako klienty zajímá, jsou částky, které  si můžete vypůjčit. Bez jakéhokoliv složitého prověřování máte možnost získat 4 000 – 80 000 korun českých, a to až na dobu 45, 60, nebo 100 týdnů.  Nepotřebujete na to ani práci managera, kterou stejně jako odsouzení pravděpodobně v životě už nedostanete. Navíc máte jistotu rychlého vyřízení, které netrvá déle, než 48 hodin. Vše navíc vyřídíte z pohodlí vašeho domova, a můžet to být klidně i ubytovna. Přijede za vámi obchodní zástupce, který už vyřídí všechno papírování, přiveze smlouvu, a hlavně také peníze.

Bez složitého prověřování

Další důvod, proč je půjčka Provident ideální volbou pro všechny odsouzené je i to, že své klienty nijak výrazně nelustruje. Nejenom, že není nahlíženo do registrů (poznámka pro ty déle odsouzené: Jedná o počítačovou aplikaci na internetu kde jsou zaznamenány všechny vaše prohřešky jako jsou opožděné platby například za telefon), ale není vyžadován ani výpis z rejstříku trestů. Jediné, co je třeba, jsou dva doklady totožnosti a například výpis z účtu, kde je vidět jakýkoliv pravidelný přiem. To vše jsou jediné podmínky, které musí každý žadatel splnit a následně už může tuto neúčelovou půjčku čerpat, bez nutnosti sdělovat, na co ji chce konkrétně použít.

Jasné podmínky, bez poplatků předem

Čím je ale půjčka pro pravomocně odsouzené od Providentu také jasně charakteristická, to jsou i podmínky, za kterých je půjčována. Nejenom transparentní žádost, ale také jasná, jednoduchá a přehledná smlouva, ve které je konkrétně vyčísleno, co a kdy a komu budete platit. Nejčastější způsob platby je přímo do rukou obchodního zástupce který s vámi smlouvu podepisoval.. To vše s jistotou výhodného úroku a bez obav z toho, že byste snad museli dávat jakékoliv poplatky předem, třeba za vyřízení, nebo snad za žádost.

Mám zájem
[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od