Půjčka pro OSVČ

Ačkoliv většina ekonomicky aktivních lidí je zaměstnána, stále je velké množství těch, kteří podnikají. I ti samozřejmě nejsou ochuzeni o možnost získat půjčku. Dobrou možností, jak získat peníze bez zbytečných průtahů a komplikací je nebankovní  společnost Provident, v jehož portfoliu je nejenom klasická půjčka, ale i půjčka pro OSVČ. A to ať už se jedná o bezhotovostní variantu, která může být vyřízena do 13 dní, nebo o variantu hotovostní, kdy lze mít peníze do 48 hodin, a to přímo na ruku.

Vyřízení z pohodlí domova

Nejenom, že už samotnou žádost můžete vyřídit online, ale i samotné další kroky proběhnou v pohodlí vašich domovů. Právě zde vás totiž navštíví obchodní zástupce společnosti, který přiveze nejenom smlouvu, ale samozřejmě v případě žádosti o hotovost také peníze. Jediné, co bude potřebovat, jsou doklady totožnosti a samozřejmě informace o příjmech – třeba z výpisu z účtu, z faktur, nebo vašeho daňového přiznání. Po krátkém jednání, kdy není nahlíženo do registrů ani zjišťována související bonita je půjčka pro OSVČ poskytnuta.

provident půjčka pro každého

Peníze na cokoliv

Výhodou, která se získanými penězi souvisí, je určitě také to, že je lze získat opravdu na cokoliv. Není třeba dokládat účel dříve ani později. A to ať už se jedná o jakoukoliv částku z rozmezí 4 000 – 80 000 Kč, které Provident nabídne. Navíc jsou volně kombinovatelné s týdenními splátkami, a to v době 45, 60, nebo také 100 týdnů. Žádat si samozřejmě může každý podnikatel, ať už bydlí v jakémkoliv koutě naší republiky.

Přehlednost a jednoduchost

Mezi další pozitiva, se kterými půjčka pro OSVČ přichází, je také stoprocentní přehlednost. Po celou dobu budete mít jasný přehled o tom, kolik si půjčujete, na jak dlouho, kolik zaplatíte, nebo jaké budou splátky. Vše doplňuje také jednoduchá smlouva, která je plně srozumitelná i lidem, kteří nemají právní vzdělání, nebo zkušenosti s různou dokumentací.

button(3)
[table id=1 /]


Uveřejněno

v

od