Půjčka pro seniory

Skupinou lidí, která si půjčuje nejčastěji, jsou ekonomicky aktivní obyvatelé. Ti však nemusejí být jedinými lidmi, kteří potřebují peníze. V daném směru to mohou být i lidé v důchodovém věku, pro které je jako stvořena půjčka pro seniory. Ta je určena především lidem v důchodovém věku, a to ať už potřebují půjčit na cokoliv.

provident půjčka pro každého
Provident půjčka pro každého

Jednoduché vyřízení z pohodlí domova

Co se seniorským věkem také přímo souvisí, to je zcela určitě proces, kdy není nutné opustit domov. Prvním krokem je žádost, po které následuje zpětný kontakt obchodního zástupce. Právě s tím si senior domluví schůzku, a to u něho v bytě – a to ať už daný senior bydlí v jakémkoliv koutě republiky. Následně zástupce společnosti Provident přijede na dané místo, a to s připravenou smlouvou. Ta je podepsána a tím je půjčka vyřízena. Samozřejmě v souvislosti s podpisem je třeba dodat, že je možné zvolit dvě možnosti výplat. Ta bezhotovostní, kdy jdou peníze na účet, trvá cca 13 dní. Naopak ta hotovostní je mnohem jednodušší, protože při ní předá obchodní zástupce peníze při podpisu smlouvy.

Kolik si lze půjčit?

Důležité je ale vědět, kolik vlastně půjčka pro seniory může lidem ve starším věku nabídnout, a za jakých podmínek. V tomto směru platí, že minimální částkou jsou 4 000 Kč, přičemž maximem je suma 80 000 Kč. Tu si volí sám žadatel, stejně jako si volí termíny splácení, a to v rozmezí 45, 60, nebo také 100 týdnů. Samozřejmě čím delší doba splácení, tím jsou splátky nižší a tím méně je zatížen aktuální rozpočet.

Pouze s několika doklady

Co s půjčkou pro seniory také souvisí, to jsou podmínky získání. To hlavní, co Provident vyžaduje, jsou dva doklady totožnosti. Dále už stačí doložit jenom potvrzení o důchodu a jeho výši, jelikož to supluje klasický příjem. Díky tomu se tak i důchodci řadí do skupiny lidí, kteří budou mít z čeho splácet půjčenou sumu.


Uveřejněno

v

od