Půjčka s pojištěním

Získat půjčku dnes není nic složitého a tak této možnost stále více lidí využívá. Nikdo ale nedovede říci, zda právě jeho nepostihnou  v budoucnu komplikace. A tak se hodí půjčka s pojištěním, kterou dnes nabízí i nebankovní poskytovatel Provident. A jakou má tato půjčka charakteristiku?

Provident půjčka pro každého
Provident půjčka pro každého

Pojištění, ale i asistenční služby

To hlavní, co si lze k půjčce sjednat, je samozřejmě pojistka. Ta se vztahuje na situace, kdy nejsme schopni půjčku splácet. Může se jednat o situace, jako je výpověď ze zaměstnání, nebo úraz. V takovém případě nás tedy ochrání pojišťovna. Mimo tuto základní pojistku ale Provident nabídne i asistenční služby. Mezi ty se počítá třeba situace spojená s úrazem, přepravou do nemocnice a nutnou hospitalizací. Stejně tak je k dispozici i infolinka domácí asistence, nebo infolinka spojená s poradenstvím zkušené zdravotní sestry. Asistence ale počítá také se zajištěním různých prací, jako je třeba zajištění úklidu, nákupů, nebo dalších věcí, které mohou souviset s běžnými činnostmi v našich domácnostech – a to pro každého a kdykoliv.

Kolik si lze půjčit?

Pojištění, ale i dané asistenční služby jsou tedy jasným plusem, proč této půjčky využít. Samozřejmě důležitý je také údaj o tom, kolik půjčka s pojištěním nabídne. V tomto směru se jedná o sumu v rozmezí 4 000 – 80 000 korun českých. Možnosti, jak dlouho tento úvěr splácet jsou hned tři, a to 45, 60, nebo 100 týdnů. Půjčku je samozřejmě možné získat buď bezhotovostně, kdy se čeká cca 13 dní, nebo hotovostně, kdy jsou peníze předány do 48 hodin.

Vyřízení z pohodlí domova

Provident ale vychází vstříc i díky jiným pozitivům, mezi které patří třeba to, že je půjčka vyřízena z pohodlí domova. Po online žádosti se s klientem spojí obchodní zástupce, který přijede do jeho bytu s připravenou smluvou  a v případě zájmu o hotovostní půjčku i s penězi.


Uveřejněno

v

od