Spolu s obytným vozem je k vypůjčení také garáž. Díky tomu s sebou můžete vzít i kola, či jiné rozměrné předměty

Díky cestování s obytným vozem můžete libovolně zastavovat, kde se vám to zrovna po cestě zalíbí. Půjčovna obytných vozů nyní poskytuje pronájem pouze nových vozů. To znamená, že před každou sezónou necháváme vyrábět nové modely, které jsou k dispozici klientům a po jejím skončení je nabízíme k prodeji. Cena je po sezóně výrazně zlevněná.

picture111

Každý vůz, jenž půjčovna obytných vozů nabízí, je nadstandardně vybaven. Najdete v něm lednici a mrazák, plynové topení s boilerem, kuchyňský dřez, umyvadlo, sprchu a wc. Pokud byste měli zájem i o takzvaný balíček all inclusive nájemného, dostanete v rámci něj i českou dálniční známku, veškeré pojištění, asistenční služby a dokonce i kempingové vybavení.

Půjčovna obytných aut poskytuje také tzv. garáž. O co se jedná? Je to nákladový prostor v zadní části vozu, určený k přepravě předmětů velkých rozměrů, například jízdních kol, sportovních potřeb a dalších věcí. Maximální délku pronájmu půjčovna obytných aut nestanovila. Půjčit si obytný vůz můžete na tři dny, nebo klidně na celý rok. Jediné omezení je v tomto ohledu počet najetých kilometrů – pokud si půjčíte obytný vůz pouze na tři dny, musíte splnit limit 300 km/den. Při delších pronájmech je ale počet najetých kilometrů neomezený.

Jako jediná půjčovna obytných vozů nabízíme možnost, že klienti mohou obytné auto převzít o den dříve v 17 hodin (za poplatek 1.000 Kč) a stejně tak i vrátit o den později (za stejnou výši poplatku). Řidič obytného vozu musí být starší 21 let, mít oprávnění skupiny B a praxi v řízení minimálně tři roky.


Uveřejněno

v

od

Značky: