Virtuální asistentka vám pomůže s mnoha úkoly doma i ve firmě

Kdo z nás by se alespoň tu a tam neocitl v časové tísni. Ať už na poli naší firmy, nebo doma. Stejně tak se můžeme dostat do situace, kdy si s řešením úkolu nevíme rady, kupříkladu s některými vyřizováními na úřadech. Výborným řešením v různých nesnázích pro vás může být virtuální asistentka.

Virtuální asistentka pro pomoc doma i ve firmě

Už od názvu virtuální asistentka jistě odvozujete, že jde o osobu, která vám bude stále nablízku. Nutno říci, že na vyřešení vašich úkolů nebude pracovat sama. Za zády má tým odborníků, se kterými může vaše potřeby, přání konzultovat. Víc hlav víc ví, a vy se tak na ni budete moci obracet s leda čím. Je rychlá a spolehlivá, většinu úkolu vyřeší již do druhé dne, nebo za dva dny. Můžete ji pověřit nalezením vhodných dodavatelů, komunikací se zákazníky, správou e-mailové schránky, ale i najít hlídání pro vaše děti, zjistit dostupnost kroužků pro ně, nebo třeba zajištěním oslavy se vším všudy včetně nakoupení dárků oslavenci.

Může patřit mezi benefity pro zaměstnance

Virtuální asistentka je skvělou variantou patřící mezi benefity pro zaměstnance. Zaměstnanci jsou v práci často zatížení přemýšlením nad soukromými starostmi, nebo si je v pracovní době vyřizují. Nepracují efektivně a firma na tom ztrácí. Virtuální asistentka jim přitom může s mnoha úkoly patřícím ke každodennímu životu pomoct.

Potřebujete připravit rešerše?

Jsou pro vás směrodatné rešerše? Přehledy firem, produktů nebo kontaktů pro vás virtuální asistentka také přichystá, a to už do druhého dne, budou-li jednoduché. Ty složitější pak o pár dnů později. To vše za 390 – 780 Kč.

Nezbývá než se s úkolem, který potřebujete vyřešit, obrátit na myTimi, asistentku, která pro vás udělá vše tak, jak si budete přát ve velmi krátkém čase. Zajisté budete spokojeni a získáte nového partnera, na kterého se budete moct kdykoli spolehnout.


Uveřejněno

v

od