Brána, která vás vydezinfikuje a změří vám teplotu

V dnešní době se celá řada zemí snaží zabránit šíření nového koronaviru. A výrobky jako je tato brána by s tím mohly výrazně pomoci.

Žijeme v hodně zvláštní době. Většina evropských zemí omezila svobodu za účelem snížení šíření nového koronoviru a hledají další způsoby, jak se proti němu bránit. Na zajímavý způsob přišla jedna česká firma.

Účinná dezinfekce

Ram brany je základem pro vstupní bránu. A ta slouží jako vstupní bod na váš pozemek. Jako takový ram brankypůsobí speciálně vyvinutá brána, která má pomoci firmám i zdravotním institucím v odhalování potenciálně nakažených lidí. Vstupní brány totiž umí měřit teplotu a také dezinfikovat.

Dezinfekce funguje na bázi nanomlhoviny. Brána přitom dezinfikuje všechny příchozí od hlavy až k patě. A to doslova. Umí totiž očistit i podrážky bot. Nejlepší na tomto způsobu je především fakt, že nepoškozuje oblečení. Nejedná se tedy o výrobek, který by mohly používat jen vybraná zdravotnická střediska. Jedná se opravdu o vynález, jenž se bude hodit doslova kamkoliv. Zejména do firem, které mají zájem tuto dobu překonat ve zdraví a bez výrazného ohrožení.

Cena je vysoká

Dezinfekce probíhá ve třech krocích. Ram brany používá malé kapičky dezinfekce. Ty jsou navíc tak malé, že na povrchu nezanechávají žádnou vlhkost. To jí ale nebrání účinně hubit nežádoucí mikroorganismy, bakterie a viry. Pokud si tedy tuto bránu pořídíte, učiníte výrazný krok k tomu, abyste ochránili nejen své zaměstnance, ale i svoje okolí.

Máte-li o takové zařízení zájem, budete muset z kapsy vytáhnout pořádný balík. Jedná se totiž o výrobek, který není masově vyráběn. Z výroben sice měsíčně může vyrazit do světa až několik stovek bran, jedná se však o pokročilé zařízení. Otázkou tedy zůstává, jestli chcete takovou preventivní investici vůbec provádět. Zvlášť když se zřejmě nejedná o něco, co byste museli využívat i v horizontu desítek let.


Uveřejněno

v

od

Značky: