Investice do nezapomenutelného firemního večírku

Rozhodli jste se na konci léta uspořádat firemní večírek a stále se nemůžete rozhodnout, co zvolit jako překvapení celé této akce? Nechejte si poradit od Firmy na zážitky a uspořádejte párty roku!

Firemní večírek zvedne ze židle i ty největší pecivály

Pryč jsou doby, kdy zábavu na večírcích obstarávali kouzelníci a jim podobná představení. V dnešní uspěchané době chtějí lidé žít a zažít co nejvíce originálních okamžiků. Pokud také Vaše firma chce jít s dobou, pak doporučujeme svěřit připravení překvapení pro zaměstnance společnosti Allegria. Firemní akce se tak stanou milým setkáním s partnery, klienty nebo zaměstnanci. Firma na zážitky se může pochlubit až tři sta vyzkoušenými zážitky od nejpřednějších dodavatelů. To je jen důkazem toho, že se společností Allegria se nikdy nudit nebudete. V poslední době se navíc tato firma nezaměřuje pouze na zprostředkování zážitků jednotlivcům, nýbrž různě velkým skupinám. Radost ze zážitků je tak ještě větší než doposud. Třebaže účast na firemních akcích se může zdát jako nutná formalita, Firma na zážitky Vás přesvědčí o tom, že se nudit rozhodně nebudete. Zážitky pro firmy mohou mít podobu outdoorových akcí, zážitkových večírků nebo teambuildingových setkání. Vzpomínky na zážitkové večírky Vám zůstanou v paměti ještě dlouho po jejich uskutečnění. Firma na zážitky Vám v rámci Vašeho večírku pomůže zrealizovat jako překvapení například privátní kurzy vaření pod taktovkou věhlasného českého kuchaře Romana Vaňka. Další inspiraci na firemní večírky objevíte zde www.zazitky-pro-firmy.cz

Nepřehlédněte ani motivační programy pro Vaše partnery

Zážitky pro firmy však můžete použít také v rámci motivačního programu pro zaměstnance, obchodní partnery nebo dodavatele. V takovém případě lze nastavit buď základní, nebo rozšířenou verzi. Zatímco v rámci základní verze se jedná o jednorázovou odměnu, v rámci rozšířené verze se jedná o střednědobé a dlouhodobé motivační programy pro skupiny prodejců, distributorů apod. uživatelé získají na výběr hned z několika top retailových prodejen a Vy budete mít kdykoliv přehled o statistikách a získáte jako bonus zpětnou vazbu.


Uveřejněno

v

od