Půjčky zone podpoří i vaše podnikání

Chystáte rozjet své podnikání na plné čáře, ale banka se k vám doslova otočila zády? Pak rozhodně nemusíte zoufat, jelikož se můžete obrátit na web půjčky zone, které jsou zaměřené na nebankovní financování podnikání pro firmy a podnikatele, včetně malých živnostníků. Navíc se jedná o solventní a prověřenou společnost, která se ve finančním sektoru pohybuje již přes 20 let. A co půjčky zone nabízí?

Snadné a rychlé vyřízení

Získání půjčky pro podnikatele snad nebylo nikdy jednodušší. Půjčky zone nabízí nebankovní úvěr pro živnostníky a podnikatele bez nutnosti dokládat zbytečné doklady a navíc lze vše sjednat online. Žádost o půjčku tak vyřešíte přímo na webových stránkách, kde máte k dispozici online formulář, jenž stačí vyplnit a odeslat. Po odeslání vyčkáte na telefonní hovor a do 24 hodin (max. 48 hodin) od schválení se už můžete těšit na své peníze.

Férové podmínky

Každá bankovní i nebankovní společnost musí z něčeho žít, přesto se půjčky zone snaží vyjít vstříc všem podnikatelům i drobným živnostníkům. Nabízí tak půjčku s úrokem již od 12 %, a to bez dalších tzv. skrytých poplatků. Nebankovní úvěry pro podnikatele a osvč již nejsou strašákem podnikatelů, jako tomu bylo dříve. Díky legislativním úpravám a zpřísnění pravidel totiž téměř všichni podvodníci z trhu vymizeli.

Až do výše 10 milionů

Poskytovaný nebankovní úvěr pro osvč a podnikatele od půjčky zone může dosáhnout maximální částky až 10 milionů korun, čímž získáváte dostatečnou možnost realizovat téměř jakýkoliv podnikatelský záměr. Úvěr je poskytován oproti nemovitosti, jejíž hodnota určuje výši poskytnutého úvěru, a to až do výše 70% tržní ceny nemovitosti. O profesionální ocenění vaší nemovitosti se navíc postarají z půjčky zone sami a zcela zdarma.


Uveřejněno

v

od

Značky: