Zajistěte si výhodný úvěr pro své podnikání

Rádi byste rozjeli nový podnikatelský záměr anebo rozšířili svoji působnost na trhu, ale bez půjčky to nezvládnete? V tom případě vás nejspíše čeká hledání výhodné půjčky pro podnikatele. Získat úvěr může být někdy velký oříšek, zejména pokud jste v počátcích svého podnikání. S tím vám však snadno může pomoci společnost Premiot Finance For Your Business, která nabízí půjčky pro podnikatele v Evropě, Asii a USA již přes 20 let. A proč zamířit na web pujcky.zone?

Žádné složité papírování

Na úvěru pro podnikatele od pujcky.zone oceníte především nízkou míru byrokracie, která je pro banky velmi typickou záležitostí. Nebude vás tak čekat dokládání velkého množství přebytečných papírů. Díky tomu je získání půjčky pro podnikatele daleko rychlejší, takže pokud vás tlačí čas pak je půjčka pro podnikatele od této společnosti správnou volbou. Nebankovní úvěr na podnikání můžete mít na svém účtu již do 24 hodin od schválení.

Výhodný úrok

Specifikem půjčky pro podnikatele je také velice zajímavý úrok, který můžete získat již od 12 %. Pro získání úvěru vám postačí vlastnit jakýkoliv typ nemovitosti (dům, byt, pozemek, komerční objekt apod.), na základě její hodnoty získáte úvěr do 70% ceny nemovitosti. Nebankovní úvěr pro podnikatele a firmy je poskytován až do výše 10 milionů. Díky tomu tak máte příležitost financovat jakýkoliv svůj investiční záměr.

Jak půjčku získat?

Získat půjčku není nikterak složité, stačí navštívit webové stránky pujcky.zone, kde naleznete online formulář. Kromě toho můžete na webu využít online kalkulátor pro stanovení výše splátky. Formulář jednoduše vyplníte požadovanými údaji a odešlete. Následně už jen vyčkáte na telefonát a schválení půjčky. Nebankovní úvěr pro firmy, podnikatele a živnostníky tak můžete získat úplně online, aniž byste museli docházet někam na pobočku.

Více informací o půjčce pro podnikatele či živnostníky získáte na webových stránkách.


Uveřejněno

v

od

Značky: